Partner nebo přátelé?

Nedávno se s jedním mým kamarádem rozešla přítelkyně, protože se prý nelíbil její kamarádce. A i já mám osobní zkušenost, kdy se se mnou nějaký čas kamarádka nemohla bavit, protože si to její přítel nepřál. Potom naštěstí našla rozum a rozešla se s ním.
Co je lepší být se svou nejlepší kamarádkou, kterou znáte už od školky nebo s přítelem, do kterého jste šíleně zamilovaná? Já jsem naštěstí toto téma nemusela nikdy řešit, protože můj přítel se o mé kamarádky nijak zvlášť nezajímá a kamarádky mi nic nepřikazují. Takže si myslím, že když to s vámi někdo myslí doopravdy dobře tak vám neporoučí s kým máte být a s kým ne. Není to, ale chyba? Neměl by vám váš opravdový kamarád, alespoň poradit?
Podle mého názoru je dobré, když si s vámi promluví a řekne vám co se mu na dané osobě líbí a co ne. Nikdo není jenom špatný nebo jenom dobrý. Jsme přece jenom lidé.
Bohužel,ale existují špatné extrémy, kdy partneři nebo partnerky chtějí celý svůj čas trávit s tím druhým. Musí to být hrozně vyčerpávající. Myslíte, že takový vztah může vydržet? Nemyslím si. Já osobně rozhodně potřebuji nějaký čas trávit i s kamarádkami a kamarády, kteří mi rozumí a pokud mám nějaké trable s přítelem tak mi poradí a utěší mě. Ale rozhodně více času trávím s přítelem, se kterým mám spoustu společných koníčků a vždy se s ním skvěle pobavím. Tak jsem ráda, že si mezi nimi nemusím vybírat.