Popis obrazu- Eiffelova věž

Můj nejoblíbenější obraz je obraz na kterém je Eiffelova věž. Připomíná mi to krásné léto, kdy jsem byla v Paříži. Takže když se na něj podívám, tak si připadám jako bych tam byla znovu.
Obrázek byl pořízen někdy ke konci léta, protože stromy, které jsou ze stran mají tmavě zelené listy.
V popředí je plno vodotrysk a samozřejmě Eiffelova věž, která celému obrazu dominuje. Vodotrysky jsou zapnuté a tryská z nich voda na dlouhou vodní plochu. Může jich být tak okolo třiceti, ale možná i víc. Okolo vodní plochy jsou světle hnědé chodníky, které směřují až k Eiffelovce. Eiffelovka sahá až k oblakům a je bronzová. Od spodu je velmi široká a směrem nahoru se zužuje. Nahoře je malá “ místnost“ určena k výhledu.
V pozadí obrázku je vidět plno stromů, ale také budov. Po levé straně můžeme například vidět zlatavou střechu slavné Invalidovny. Úplně v pozadí se tyčí mrakodrapy. Obloha je světle modrá a nahoru se její barva ztmavuje až po temně modrou. Na obloze se líně válí několik velkých bílých mraků.
Celý obraz je tak metr vysoký a metr široký. Je velmi hezký a působí na mě pozitivním pojmem.