Charakteristika mé osoby

Je těžké charakterizovat jiné osoby, ale charakterizovat sama sebe mi připadá ještě těžší. Přesto se o to pokusím.
Jmenuji se Monika, ale jsem radši, když mi lidé říkají Mončo. Připadá mi to přátelštější.
Moje postava je malá a hubená. Měřím jen tak tak 160 cm. Přesto si nemohu stěžovat. Postavu mi chválí hodně lidí.
Vlasy mám hnědé jako kaštany a dlouhé tak do půli zad. Moje oči jsou modrozelené a moje rty jsou rudé jako růže. Co na sobě nesnáším je můj nos. Myslím, že by mohl být menší, ale na druhou stranu jsem se sebou spokojená.
Nejradši nosím pohodlné oblečení. Mám ráda košile. Preferuji spíš kalhoty než sukni.
Myslím, že mezi mé dobré vlastnosti patří moje inteligence. Neříkám, že jsem nějaký génius, ale nemyslím si , že bych byla hloupá. Spoustu lidí o mě říká, že jsem milá a pozorná. Rozhodně jsem také věrná.
Miluji přírodu. Také mám docela dobrodružnou povahu a chtěla bych hodně cestovat.
Nádherně se dokáži odreagovat při čtení knih. Vybírám si nejčastěji fantasy knížky. Čtení je má velká záliba už od dětství a možná proto mám i skvělou fantazii.
Rozhodně, ale netrávím svůj volný čas jen s knížkami. Mám pár opravdu dobrých kamarádů, se kterými se často vídám. Většinou mám tichou povahu,ale se svými kamarády se dokáži povídat o všem.
Občas bych si, ale přála, abych byla více sebevědomější. Jsem dost plachá a stydlivá. Také dokážu být občas dost náladová.
Bojím se pavouků a nesnáším takové ty “ namyšlené holky“.
Jsou sice dny kdy se nesnáším,ale většinou převažují ty dny kdy se mám ráda taková jaká jsem a nic bych na sobě neměnila.