Cesta do školy

Každé ráno, když jdu do školy vycházím z domu o půl osmé. Jdu po chodníku okolo paneláků a stromů. Potom přijdu k louce, kterou si občas krátím cestu, ne však vždy, protože je na ní občas bláto. Když nejdu po louce vydám se z kopce dolů okolo zdravotního střediska. Od zdravotního střediska jdu rovně na zastávku trolejbusů. Trolejbus, kterým jezdím do školy odjíždí v 7:40 takže mám většinou ještě tak dvě minuty čas. Nejprve jedeme okolo, základní školy kam jsem chodila potom projíždíme sídlištěm a okolo Tesca. Následně najedeme na most a za mostem k nákupnímu středisku. Od nákupních domů se blížíme ke středu města. Užívám si pohled na historické budovy, protože přes náměstí smí jezdit pouze městská hromadná doprava. Z náměstí přijedeme k zastávce u kulturního domu a poté k autobusovému nádraží. Za autobusovým nádražím vystupuji. Cesta mi trvá asi tak 15 minut. Školu už mám na dohled. A tak jdu rovně ke škole. Přejdu přes most, který máme u školy. Vezmu si čip, abych mohla otevřít dveře. Má cesta je zde u konce. Nyní ještě musím najít správnou třídu, ve které máme ten den první vyučovací hodinu.