Den mých snů

Kdybych si měla vybrat jak by měl vypadat den mých snů tak bych si rozhodně chtěla dlouho přispat a probudit se nejdříve okolo desáté hodiny. Potom bych si chtěla dát ke snídani nějaké šťavnaté ovoce.Chtěla bych strávit dopoledne ve společnosti své rodiny a také bych se ráda rozkoukala u mé oblíbené knížky.
K obědu bych si přála některé z mých oblíbených jídel. Například bych chtěla lasagne nebo nějaký těstovinový salát. Po skvělém obědě bych si ,,dala dvacet“ a potom by mohla začít nějaká akčnější zábava.
Nejraději bych jela se svým přítelem někam daleko na motorce. Chtěla bych jet na nějaké zajímavé místo třeba k nějakému zámku. Také bych se pak ráda prošla po lese. K večeru bych si šla zaplavat do nějakého aquaparku, kde je spousta tobogánů. Po večeři bych ráda šla s mou nejlepší kamarádkou na kafe či čokoládu a pořádně si s ní popovídala o všem možném a zasmála se. Jelikož jsem spíš „noční typ“ tak bych večer ráda vyrazila někam s partou kamarádu za zábavou a tancem.A až bych se moc unavila tak bych si přála ulehnout do mé postele a spát až do rána a potom si celý tento den zopakovat.