Charakteristika

Osobu, o které jsem se rozhodla psát, znám rok, ale za tu dobu jsem se naučila, že pokud hledám zábavu, pochopení, cokoli… ona je ta pravá…

Začnu ale hezky popořádku. Od jejích světle hnědých vlasů spadajících na ramena , které vás oslní na první pohled, přes její rovněž hnědé oči až po štíhlou postavu, která v kalhotách a triku působí neuvěřitelně sexy.

Pokud se do těch hnědých očí pořádně zadíváte nebo se necháte unést milým úsměvem, můžete proniknout až do samotného nitra její duše. Tam naleznete mír, klid, upřímnost, ale také účast a pomoc. Samozřejmě když jde o zábavu nemohu se obrátit na nikoho, kdo by mě dokázal rozesmát takovým milým způsobem. A když se na nějaké hodině ocitnu na místě její spolusedící, není to hodina ani zdaleka nudná. Její osobité zápisy v sešitech, např. „plesy a bály neměli – byli v hospodě,“  opravdu dokáží zvednout náladu.

Sdílím s ní také zálibu v hudbě, především zpěvu. Pochopitelně svůj hlas s tím jejím nemohu srovnávat, ale alespoň jí mohu dělat křoví, což je pro mě velká čest.

Myslím, že to nejpodstatnější jsem již vystihla. Neznáte ji? Vůbec nevíte, o co přicházíte.