Moje sestra

Ráda bych psala o mojí mladší sestře Tereze. Tereze je osmnáct let. Studuje na střední škole obor hodinář.
Terka je vysoká 160 cm a je štíhlá jako tyčka. Má čokoládově hnědé vlasy, které jí splývají do půli zad. Oči má jako dvě studánky- velké a nádherně modré. Nosí brýle. Nosík je malý a krásně kontrastuje s jejími plnými rudými rty.
Tereza si ráda obléká pohodlné oblečení. Má takový svůj osobní styl, který vypadá velmi elegantně.
Mám svou sestru ráda, protože je mi hodně podobná a máme vždy plno témat ke konverzaci. Například zbožňuje fantasy literaturu stejně jako já. Je hodně upovídaná. Má spolu přátel a nikdo se s ní nikdy nenudí, protože si umí ze všeho udělat legraci. Zbožňuje zvířata a ráda chodí na procházky do přírody. Také miluje jízdu na kole nebo plavání. Pokoušela jsem se ji naučit i na kolečkových bruslích, to jí však nezaujalo. Hodně času také tráví s našimi mladšími sestřičkami.
Až vystuduje hodinářku ráda by šla ještě na nějaký podobný obor, protože je velmi zručná.
Nikdo, ale není dokonalý a i Terka má své špatné vlastnosti. Když se špatně vyspí je docela protivná. Také umí být drzá a nebo naopak moc uzavřená. Občas je i trochu náladová. Také se strašně ráda chlubí svými dobrými výsledky, kterých dosahuje převážně ve škole a občas je unavující ji poslouchat.
Ale i přesto ji mám strašně ráda a za nikoho jiného bych ji nikdy nevyměnila. Když jsme byly malé trávili jsme spolu spoustu času. Nyní máme každá své záliby a přátele, ale přesto si stále skvěle rozumíme.